Чохли і накладки на Apple iPhone X (5.8")

TPU + Glass чохол Aurora Space для Apple iPhone X / XS (місяць)
TPU + Glass чохол Venezia для Apple iPhone X / XS (М'ятний / Mint)
TPU чохол для Apple iPhone X / XS (5.8") WAVE Fancy (Ghosts / Black)
Силіконовий чохол Candy для Apple iPhone X / XS (бордовий)
Чохол TPU Glossy Line Full Camera Для Apple iPhone X / XS (Червоний)
Чохол TPU Square Full Camera Для Apple iPhone X / XS (Зелений)
Чохол для iPhone X / XS TPU+PC Army Collection (Жовтий)
Шкіряний чохол Croco Leather для iPhone XS (Brown)
Шкіряний чохол Xshield для Apple iPhone X / XS (Жовтий / Yellow)
Чохли і накладки на Apple iPhone X (5.8")

Чохли на Apple iPhone X (5.8") в Україні

Купуючи собі новий Apple iPhone X (5.8") обов'язково потрібно подбати про його захист, адже від цього побічно залежить його термін служби. Будучи захищеним в повній мірі, він буде завжди радувати своїм новеньким зовнішнім виглядом, а також повноцінно виконувати поставлені на нього завдання. В такому випадку, ми рекомендуємо придбати для свого Apple iPhone X (5.8") захисний чохол або просту накладку.

Слід також розрізняти різні типи кейсів. В першу чергу, чохли бувають відкритого і закритого типу. До першого належать накладки і бампери, а до другого - чохли-книжки, чохли-кишені, спортивні чохли і т.д. Майже кожен кейс оснащений необхідними вирізами і отворами для підключення навушників, зарядки та інших аксесуарів. Так що використання чохла для Apple iPhone X (5.8") не повинно ніяк вплинути на функціональність останнього. Крім того, чохол збереже Apple iPhone X (5.8") від пошкоджень і забруднень, а також стане приємним доповненням.

Особливу увагу при придбанні цього аксесуару потрібно звернути на матеріал, з якого він зроблений. Для початку вам потрібно зрозуміти, який саме аксесуар ви хочете: для захисту Apple iPhone X (5.8") або чохол для кращого зовнішнього вигляду. Чохли для Apple iPhone X (5.8") роблять з різних матеріалів: силікону, пластику, шкіри, поліуретану або металу.

Ми доставимо ваш чохол на Apple iPhone X (5.8") в будь-які міста України: Київ, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Одесу, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтаву, Хмельницький, Херсон, Чернігів, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк та всі інші міста України.

Популярні питання категорії: Чохли і накладки на Apple iPhone X (5.8")
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок
Консультант Аня Консультант Аня
×
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок
Консультант Аня Консультант Аня
×