У США смартфони ZTE вийдуть під новим брендом

У США смартфони ZTE вийдуть під новим брендом

Ще в квітні відомство торгівлі США заявляло про неможливість зняття санкцій проти ZTE. Згідно обмежувальних заходів, американські бізнесмени не могли продавати до 2025 р компанії ZTE свої товари. Китайців зловили на перепродажі комплектуючих до Ірану.

У травні глава ZTE заявив про можливість продажу бізнесу з випуску смартфонів. Хоча більшу частку в продажі товарів компанії складають смартфони, які принесли ZTE в 2017 р виручку в $ 5,5 млрд. У США компанія займає 4 рядок списку постачальників телефонів. Тепер США відмовилися від застосування санкцій проти ZTE. Хоча рішення влади щодо обмежувальних заходів проти компанії трохи зіпсувало імідж ZTE в Америці.

Аналітик Аві Грінгарт з GlobalData займається дослідженнями продажів споживчих пристроїв. Він, коментуючи розв'язку ситуації навколо ZTE, зазначив, що в бізнесі важко дистанціюватися від зіпсованого іміджу. Китайцям доведеться відновити репутацію і змінити свою стратегію в США.

Аві Грінгарт радить відмовитися від впізнаваного бренду на американському сегменті на користь Axon, яка добре відома в США.

Аналітик також рекомендує просувати смартфони ZTE як найбільш захищені Android-апарати. Для цього розробнику потрібно перейти на чистий Android або можна використовувати технологію BlackBerry - цю систему американці вважають найбезпечнішою.

Щоб повернутися в США, ZTE будуть потрібні кардинальні зміни в стратегії. Що зробить компанія, стане ясно найближчим часом. Адже розробнику доведеться перебудувати корпоративну структуру і змінити впізнаваний бренд, потрібно створити новий ZTE Devices, який буде знаходитися за межами Китаю.