Дитячий годинник з GPS трекером Smart Baby Watch Q50

Лідер продажів!
 • 3333
 • 33335555555555555555
Бренд: NEW BRAND
Модель: GW300
Наявність: На складі
Артикул: 100018

 • 570.00 грн.


Доступні опції


Оплата при отриманні, або передплата
Доставка "Новою Поштою" і "Укрпоштою"
Обмін/повернення браку

Короткий опис дитячого годинника з трекером Smart Baby Watch

Дитячий годинник з GPS трекером Smart Baby Watch Q50 - це інноваційний продукт, який може зацікавити всіх батьків. Завдяки сучасним технологіям в цьому гаджеті реалізовані найважливіші функції, покликані забезпечити безпеку дитини, яка ніколи не буває зайвою.

Головна особливість цього розумного дитячого годинника - наявність GPS трекера, який дозволяє батькам визначити місцезнаходження дитини. Крім того, Smart Baby Watch оснащені кнопкою SOS для здійснення екстреного виклику на запрограмовані телефонні номери, як з ініціативи дитини, так і при виникненні нештатної ситуації - зняття годинника з руки, або вихід за межі встановлених меж.

Безкоштовний русифікований додаток для пристроїв на базі операційних систем iOS і Android забезпечує реалізацію безлічі зручних і корисних функцій Smart Baby Watch, одна з яких - історія переміщення дитини.

Крім того, дитячий годинник з GPS трекером дозволяє здійснювати телефонні дзвінки, відправляти смс повідомлення, рахувати кроки, і на додачу до всього це ще й зручний і красивий годинник з будильником.

Новий додаток для Smart Baby Watch Q50 - Setracker2

Детальний огляд дитячого розумного годинника з GPS Smart Baby Watch і додаток SeTracker

Годинник упакований у коробочку, на зворотному боці якої - QR код, при його скануванні Ви потрапляєте на сторінку програми в інтернеті. Годинки акуратно загорнуті в плівку. У комплекті - оригінальна інструкція англійською мовою, кабель мікро-USB і «мікро-викрутка».

Годинник зроблений з гіпоалергенного м'якого силікону. Випускаються в шести кольорах: блакитний, рожевий, світло-зелений, чорний, білий, сіро-синій. Справа 3 кнопки: кнопка включення і 2 кнопки швидкого виклику. Зліва ще одна кнопка швидкого виклику SOS і гніздо для зарядки. Дисплей монохромний, синюватого відтінку. Збірка якісна, за заявою виробника корпус волого та пило захищений. На зворотному боці ми бачимо 2 унікальних номера пристрою - IMEI і ID, а також датчик зняття пристрою з руки.

Зверніть будь ласка увагу: корпус годин плавно переходить в ремінець і має в місці переходу жорстке з'єднання (образно кажучи, утворює буку С). У зв'язку з цим годинник не всім може підійти за розміром, точніше, за розміром вони підійдуть, але будуть погано прилягати до зап'ястя. Ідеальні для худенької дитячої руки. Якщо Ви сумніваєтеся в розмірі, то рекомендуємо звернути увагу на наступну модель -  Smart Baby Watch Q60  - у них конструкція позбавлена даного недоліку і годинник буде дуже зручно сидіти як на худенькій, так і на повній дитячій руці.

smart-baby-watch-q50_101a.jpg

Головне призначення дитячого розумного годинника Q50 - трекінг розташування дитини. Для цього знадобиться карта стільникового оператора GSM стандарту мікро-SIM, смартфон або планшет з операційною системою iOS або Android і спеціальний додаток, який можна завантажити з Google Play або App Store. Обов'язково переконайтеся, що на сім-карті відключений запит пін-коду і включена пакетна передача даних (інтернет-трафік).

Для установки сім-карти потрібно зняти задню кришку, підняти акумулятор, покласти вирізом вниз сімку, замкнути кришечку в напрямку "lock". Перед установкою необхідно перевірити, чи не встановлений пін-код. Якщо так, його потрібно відключити. Також бажано перевірити працездатність сім-карти. Для роботи GPS годинника необхідна карта microSIM (розмір 12х15 мм) з підтримкою 2G.

Якщо годинник розряджений, його потрібно зарядити. Тепер включимо годинник, дочекаємося появи сигналу мережі та значка інтернету.

Встановлюємо додаток SeTracker. Для скачування програми можна скористатися QR-кодом, можна просто знайти додаток в App Store або Google Play. На першому з'явилося екрані вибираємо мову (додаток русифіковано) і регіон «Європа і Африка». Поля «Аккаунт» і «Пароль» тут заповнювати не потрібно, натискаємо кнопку «Реєстрація».

Реєструємо наш годинник. Для цього потрібно ввести ID код в поле "ліцензія". Заповнюємо поля «Аккаунт» (номер телефону або пошта), «Логін» (зазвичай в цьому полі вказують ім'я дитини), телефон для відновлення доступу до облікового запису і пароль. Зверніть увагу, що всі літерні символи потрібно вводити латиницею. Підтверджуємо введені дані натисканням кнопку «Добре» і переходимо знову на перший екран, де тепер заповнюємо поля «Аккаунт» і «Пароль» і натискаємо «Авторизуватись». Після цього потрапляємо на головну сторінку додатку для Smart Baby Watch - SeTracker.

Меню зручне і наочне. В першу чергу потрібно зайнятися налаштуванням, по суті це і настройка дитячого годинника з GPS трекером.

 1. SOS  і номера сім'ї. Введіть 3 головних номера. Зазвичай це мама, тато, і хтось ще. Щоб зробити виклик з годинника, необхідно натиснути і утримувати відповідну кнопку (кнопка SOS, 1 і 2). Кнопка SOS - виклик на найголовніший (перший) номер. Зверніть увагу, що якщо Ви відхиляєте виклик з дитячого годинника, то ініціюється функція «Автодозвон» до тих пір, поки Ви не відповісте, або, поки дитина сама не скасує виклик.
 2. Голос. Введіть номер, на який відбудеться виклик з розумного годинника, і Ви зможете підключитися до мікрофона Smart Baby Watch. Тобто це односторонній гучний зв'язок годинник-смартфон.
 3. Режим роботи . Встановіть часовий інтервал запиту GPS трекера. Мінімум - 1 хвилина, максимум - 1 година. Чим менший інтервал, тим точнішим буде моніторинг місцезнаходження дитини, але швидше сідає акумулятор. І навпаки.
 4. Не турбувати. Вказуються інтервали, коли повідомлення не надходять на телефон. Призначення даної функції сумнівне, мабуть, краще тут залишити без змін.
 5. Налаштування СМС. Вкажіть телефон, на який будуть приходити повідомлення з дитячого годинника Smart Baby Watch. Зазвичай це мама або тато.
 6. Контакти. Заповнюється списки фіксованого набору, які зможуть робити виклики на дитячий годинник з трекером.
 7. Телефон. Окремий телефонний довідник, який дублює список контактів, але тут ви прописуєте імена абонентів. Не зовсім логічно, можна було б все це реалізувати в попередньому пункті, але так вже зроблено. Рекомендуємо даний розділ заповнити, прописати імена, щоб дитина бачила, хто йому дзвонить. На сьогоднішній день потрібно використовувати латиницю.
 8. Мова і часовий пояс. Годинники Q50 синхронізується з сервером і при правильному налаштуванні цього пункту завжди показує правильний час.
 9. Натисніть на перемикач. Увімкніть, щоб активувати повідомлення при спрацьовуванні датчика зняття годинника.
 10. Віддалене виключення. Потрібне для того, щоб годинник неможливо було відключити, використовуючи кнопку на годиннику. Якщо хтось буде намагатися відключити годинник - піде звуковий запис, який буде передано на телефон батька. Рекомендується використовувати цю функцію.
 11. Відновлення режиму роботи за замовчуванням. Скидання налаштувань до заводських.

Всі етапи настройки пройдені. Тепер розглянемо пункти основного меню програми SeTracker.

 1. Карта. Показує місце розташування дитини на мапі. У приміщенні трекінг буде працювати менш точно, ніж на вулиці. Також це залежить від щільності стільникових станцій оператора зв'язку.
 2. Внутрішній зв'язок. Розділ обміну голосовими повідомленнями. Якщо дитина хоче відправити голосове повідомлення, потрібно натиснути і утримувати кнопку ВКЛ на годиннику. У свою чергу зі смартфона на розумний годинник можна відправити як текстове повідомлення до 15 символів (відображається відразу на дисплеї Smart Baby Watch), так і голосове повідомлення, яке прослуховується натисканням кнопки SOS.
 3. Здоров'я. Тут можна задати час, коли буде працювати крокомір, встановити довжину кроку дитини і поставити вагу. На годиннику ми побачимо іконку йдучого чоловічка. І потім можна буде отримати, так би мовити, фітнес дані.
 4. Слід. Неточний переклад, насправді це історія переміщень. Задаєте часовий проміжок і дивитеся траєкторію. Чим менше було вказано інтервал запиту при налаштуванні (то, що ми робили на самому початку), тим точніше буде відображена траєкторія.
 5. Геозони. Так званий «електронний паркан». Задаєте радіус кола - мінімум 500 м, і при виході дитини за кордон Ви отримаєте повідомлення.
 6. Нагороди. За задумом розробників, мабуть, цей розділ потрібен для заохочення дитини «нагородами» (у вигляді «сердечок»). Але можна використовувати цю функцію і по-іншому. Наприклад, 1 сердечко - «погуляй ще годину», 3 сердечка - «терміново додому обідати» і т.п. Цікаво і ефективно.
 7. Повідомлення. Тут зберігається історія повідомлень, включаючи повідомлення про перетин електронного паркану, про натискання екстреної кнопки та ін.
 8. Аварійна сигналізація. Ще один неточний переклад. Це будильник розумного годинника Smart Baby Watch. Точніше 3 будильника. Можна налаштувати як разовий сигнал, так і щоденний, а також вибрати певні дні тижня. Таким чином, Ви самі можете завести будильник дитині.
 9. Годинники. Це функція пошуку годинника, якщо Ви не можете знайти його, наприклад, в квартирі. Натисніть - і годинник задзвонить.
 10. Мій. Це особистий кабінет. Ви можете переглянути та змінити особисті дані облікового запису, а також переглянути список активованих дитячих годин з трекером і додати інші пристрої. Цей додаток може працювати з декількома розумними годинами.

Для того, щоб прийняти вхідний дзвінок на годиннику з трекером, потрібно натиснути кнопку SOS. Щоб відхилити вхідний дзвінок - кнопку ВКЛ. Дзвонити зі смартфона можна як через додаток SeTracker (розділ «Карта» - «Зателефонувати»), так і використовуючи звичайний виклик із записника, або за допомогою набору на клавіатурі.

Резюмуючи даний огляд розумного годинника Smart Baby Watch, можна зробити висновок, що сучасні технології здатні зробити наше життя трохи більш комфортною і безпечним.

Дитячий годинники з GPS трекером Q50 можна купити в магазині SmartEra.comua з доставкою в будь-яке місто і село України.

Додаток SeTracker2

   

Характеристики дитячого годинника Smart Baby Watch Q50

 • Трекер GPS + LBS, що працює в режимі реального часу
 • GSM модуль 850/900/1800/1900 Мгц
 • Тип карти Micro-SIM з підтримкою 2G
 • Монохромний LED дисплей
 • Цифровий годинник і календар, що синхронізуються з сервером
 • крокомір
 • будильник
 • Кнопки швидкого виклику на задані номери (3 абонента)
 • Завдання список номерів фіксованого набору для виклику на годинник-телефон (10 абонентів)
 • Телефонний зв'язок стандарту GSM
 • Відправка аудіо повідомлень
 • Можливість установки тимчасового інтервалу запиту пристрою
 • Можливість задати радіус дозволеної зони місцезнаходження
 • Автоматична відправка повідомлення при виході за встановлені межі
 • Звуковий моніторинг
 • Збереження історії переміщень
 • Індикація заряду батареї
 • Час заряду близько 60 хвилин
 • Повністю зарядженого акумулятора вистачає від 24 до 72 годин (в залежності від режиму роботи)
 • Сумісність з iOS і Android пристроями
 • Корпус і ремінець з гіпоалергенного силікону блакитного, рожевого або зеленого кольору
 • Габаритні розміри годин: 52 мм х 34 мм х 12 мм
 • Вага (з акумулятором): 40 г
 • Гарантія: 6 місяців

Комплектація Smart Baby Watch

 1. Годинник з ремінцем
 2. Акумулятор 3.7 V, 400 mA*h (вбудований в корпус годинника)
 3. Кабель для зарядки micro-USB
 4. Хрестова викрутка
 5. Опис (англійською мовою)
 6. Упаковка

Зверніть увагу: зовнішній вигляд упаковки, дроти зарядки та інших комплектуючих може відрізнятися від представлених в огляді, при цьому споживчі властивості і функції товару відповідають заявленим.

Перед налаштуванням дитячого годинника Smart Baby Watch наполеглево рекомендується перевірити працездатність SIM карти, і відсутність запиту PIN коду. Також є інформація від користувачів, що некоректно працюють з даними гаджетом SIM карти операторів, що мають слабку мережу станцій.

Згідно із зібраними даними від наших покупців, перші 24-48 годин після настройки годинник може вести себе нестабільно, але потім все приходить в норму.

Увага: HTML не підтримується!


Залишити відгук  ↓
 
7відгуків
1відповідей
7оцінок
100%7 позитивних
35 
Корисність відгуків
6голосів
100%6 позитивних
6 
 
 
Задати питання  ↓