Історія компанії UMIDIGI, запчастини на смартфони UMI

Запчастини на телефони UMIDIGI

Компанія UMIDIGI: сучасні технології не повинні бути дорогими

Umidigi (До цього називали UMI) є китайською компанією в місті Шеньчжень. «U» означає «ти». «MI» звучить подібно англійському «me». «DIGI» - це «цифровий». UMIDIGI ставить споживача на перше місце і пов'язує зі світом за допомогою гаджетів. Головною діяльністю компанії є виробництво смартфонів. Компанія була заснована в лютому 2012 року і її перший смартфон Umi X1 був випущений в тому ж році.

Співробітники компанії вірять, що хороші технології не обов'язково повинні бути дорогими. На даний момент, компанія має мільйони продажів в Азії та бажає розширити свою зону впливу на Європу. Кожен продукт побудований на ідеях і бажаннях клієнтів, а значить, смартфони створені на основі бажань клієнтів. Якщо говорити про цінову сегментації, то вона знаходиться в межах від добротного бюджетника до верхнього середнього класу, який можна при деякому допущенні вважати навіть субфлагманським. Причому ціни на будь-який з пристроїв досить «дієтичні».

Компанія має виробничі лінії в Китаї, але це не заважає їй створювати власні магазини в Європі. Звичайно ж, є і сервісні центри як в Азії, так і в Європі. Особливих проблем зі смартфонами практично не виникає, адже на етапі складання пристрої проходять ряд тестів. Завдяки простому дизайну і звичайному корпусу, немає проблем і з використанням.

Варто відзначити ще один позитивний чинник в роботі UMIDIGI: в останні роки компанія намагається якомога швидше випускати оновлення для своїх пристроїв, про що повідомляє на офіційному сайті.

На жаль, на українському ринку продукція цієї компанії представлена ​​поки що в дуже обмеженому обсязі, проте UMIDIGI робить спроби виправити це становище справ. І хоча конкуренція серед виробників недорогих смартфонів дуже жорстка, не виключено, що свій шматочок ринкового «пирога» їй відхопити в доступному для огляду майбутньому все ж вдасться.


Порівняння товарів (0)Touch Screen на Umi Super
Touch Screen на Umidigi C2
АКБ на UMI Diamond
Лідер продажів!
Батарея для UMI London / Bravis A506 / Pixus Jet / Kiano Elegance 5.1
Лідер продажів!
Батарея для UMI Rome X
Лідер продажів!
Дисплейний модуль на UMI Rome X
Екран з сенсором на UMI London
Лідер продажів!
Сенсор для UMI London
Лідер продажів!
Сенсор з екраном для UMI Touch
Сенсор на Umi Emax
Лідер продажів!
Сенсорна панель на UMI Touch
Батарея для UMI Hummer
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)