Пн-Сб: з 09:00 до 18:00 Нд: вихідний

Чохли і накладки на Apple iPhone XR (6.1")

TPU чехол Confetti для Apple iPhone XR (Жовтий)
TPU чохол для Apple iPhone XR (6.1") WAVE Fancy (Dog in pumpkin / Light purple)
TPU+PC чохол для Apple iPhone XR (6.1") Sparkle (glitter) (Зелений)
Чохол TPU Glossy Line Full Camera Для Apple iPhone XR (матовий)
Новинка
Чохол TPU+PC Bichromatic для Apple iPhone XR (6.1"") (Matte / Orange)
Новинка
Чохол для Apple iPhone XR (6.1"") Nillkin Matte (Золотий)
Новинка
Чохол для Apple iPhone XR (6.1"") Silicone Case Full Protective (AA) (Рожевий / Light pink)
Новинка
Чохол для Apple iPhone XR (6.1"") TPU Epik Black Full Camera (Чорний)
Чохол для iPhone XR TPU+PC Army Collection (Жовтий)
TPU + PC чохол Prisma Ladies для Apple iPhone XR (White)
Чохли і накладки на Apple iPhone XR (6.1")

Чохли на Apple iPhone XR (6.1") в Україні

Купуючи собі новий Apple iPhone XR (6.1") обов'язково потрібно подбати про його захист, адже від цього побічно залежить його термін служби. Будучи захищеним в повній мірі, він буде завжди радувати своїм новеньким зовнішнім виглядом, а також повноцінно виконувати поставлені на нього завдання. В такому випадку, ми рекомендуємо придбати для свого Apple iPhone XR (6.1") захисний чохол або просту накладку.

Слід також розрізняти різні типи кейсів. В першу чергу, чохли бувають відкритого і закритого типу. До першого належать накладки і бампери, а до другого - чохли-книжки, чохли-кишені, спортивні чохли і т.д. Майже кожен кейс оснащений необхідними вирізами і отворами для підключення навушників, зарядки та інших аксесуарів. Так що використання чохла для Apple iPhone XR (6.1") не повинно ніяк вплинути на функціональність останнього. Крім того, чохол збереже Apple iPhone XR (6.1") від пошкоджень і забруднень, а також стане приємним доповненням.

Особливу увагу при придбанні цього аксесуару потрібно звернути на матеріал, з якого він зроблений. Для початку вам потрібно зрозуміти, який саме аксесуар ви хочете: для захисту Apple iPhone XR (6.1") або чохол для кращого зовнішнього вигляду. Чохли для Apple iPhone XR (6.1") роблять з різних матеріалів: силікону, пластику, шкіри, поліуретану або металу.

Ми доставимо ваш чохол на Apple iPhone XR (6.1") в будь-які міста України: Київ, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Одесу, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтаву, Хмельницький, Херсон, Чернігів, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк та всі інші міста України.

Популярні питання категорії: Чохли і накладки на Apple iPhone XR (6.1")
icon_callback icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_email