Чохли і накладки на Apple iPhone XS (5.8")

Акція
Шкіряний чохол Croco Leather для iPhone XS / X (Brown)
503 грн.
-5 %
478 грн.
Акція
Шкіряний чохол Xshield для Apple iPhone X / XS (Жовтий / Yellow)
Акція
Чохол TPU Starfall Clear Apple iPhone XS Max (6.5"), Прозорий
145 грн.
-5 %
137 грн.
Акція
Чохол TPU Starfall Clear для Apple iPhone X / XS (5.8"), Зелений
145 грн.
-5 %
137 грн.
Акція
Чохол TPU Glossy Line Full Camera Для Apple iPhone X / XS (Зелений)
125 грн.
-5 %
119 грн.
Акція
Чохол TPU Glossy Line Full Camera Для Apple iPhone X / XS (матовий)
125 грн.
-5 %
119 грн.
Акція
Чохол TPU Glossy Line Full Camera Для Apple iPhone X / XS (Бузковий)
Акція
Чохол TPU Space Case transparent для Apple iPhone X/XS (5.8"") Прозорий
Акція
Шкіряний чохол Croco Leather для iPhone XS (Red)
503 грн.
-5 %
478 грн.
Акція
Шкіряний чохол Croco Leather для iPhone XS (Yellow)
503 грн.
-5 %
478 грн.
Чохли і накладки на Apple iPhone XS (5.8")

Чохли на Apple iPhone XS (5.8") в Україні

Купуючи собі новий Apple iPhone XS (5.8") обов'язково потрібно подбати про його захист, адже від цього побічно залежить його термін служби. Будучи захищеним в повній мірі, він буде завжди радувати своїм новеньким зовнішнім виглядом, а також повноцінно виконувати поставлені на нього завдання. В такому випадку, ми рекомендуємо придбати для свого Apple iPhone XS (5.8") захисний чохол або просту накладку.

Слід також розрізняти різні типи кейсів. В першу чергу, чохли бувають відкритого і закритого типу. До першого належать накладки і бампери, а до другого - чохли-книжки, чохли-кишені, спортивні чохли і т.д. Майже кожен кейс оснащений необхідними вирізами і отворами для підключення навушників, зарядки та інших аксесуарів. Так що використання чохла для Apple iPhone XS (5.8") не повинно ніяк вплинути на функціональність останнього. Крім того, чохол збереже Apple iPhone XS (5.8") від пошкоджень і забруднень, а також стане приємним доповненням.

Особливу увагу при придбанні цього аксесуару потрібно звернути на матеріал, з якого він зроблений. Для початку вам потрібно зрозуміти, який саме аксесуар ви хочете: для захисту Apple iPhone XS (5.8") або чохол для кращого зовнішнього вигляду. Чохли для Apple iPhone XS (5.8") роблять з різних матеріалів: силікону, пластику, шкіри, поліуретану або металу.

Ми доставимо ваш чохол на Apple iPhone XS (5.8") в будь-які міста України: Київ, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Одесу, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтаву, Хмельницький, Херсон, Чернігів, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк та всі інші міста України.