Безпровідна зарядка для iPhone, Samsung, Xiaomi

ТОП продажів
Безпровідна зарядка TOPK з підтримкою швидкої зарядки 10W (Білий)
ТОП продажів
Зарядка для Apple Watch Magnetic Charger to USB Cable (1m), Білий
Акція
ТОП продажів
Бездротова зарядка для Apple Watch - iWatch (no box)
379 грн.
-18 %
309 грн.
Акція
ТОП продажів
Бездротова зарядка для Apple Watch XO-CX012
369 грн.
-8 %
339 грн.
Безпровідна зарядка для iPhone, Samsung, Xiaomi
Бездротові зарядки стають все більш популярними в останні роки, оскільки все більше пристроїв пропонують цю зручну опцію. Замість того, щоб підключати телефон, планшет або інший пристрій до розетки, ви можете просто покласти його на безпровідну зарядну панель і просто дати йому можливість заряджатись. Але що таке бездротова зарядка і як вона працює? У цій статті ми розглянемо все, що вам потрібно знати про безпровідні зарядні пристрої, включаючи їх переваги, як купувати бездротові зарядні пристрої та на які продукти варто звернути увагу.

Переваги безпровідної зарядки:

Бездротова зарядка має кілька переваг над традиційною дротовою зарядкою:
  • Зручність: З безпровідною зарядкою вам не потрібно турбуватися про пошук і підключення шнура. Просто покладіть пристрій на зарядну панель, і він почне заряджатися автоматично.
  • Менше зносу: З часом під'єднання та від'єднання пристрою може призвести до зносу зарядного порту. З бездротовою зарядкою ви можете повністю уникнути цієї проблеми.
  • Кілька пристроїв: Безпровідні зарядні панелі зазвичай можуть заряджати кілька пристроїв одночасно, що робить їх зручним варіантом для родин з кількома пристроями.
  • Ніяких заплутаних шнурів: Кожен, хто коли-небудь мав справу з заплутаними зарядними шнурами, може оцінити простоту бездротової зарядки.

Як працює бездротова зарядка?

Безпровідна зарядка працює за допомогою електромагнітної індукції для передачі енергії від зарядної панелі до вашого пристрою. Зарядна панель містить котушку, яка генерує магнітне поле. Коли ви розміщуєте свій пристрій на зарядній панелі, її власна котушка вловлює магнітне поле і перетворює його назад в електричну енергію, яка заряджає акумулятор.

На які продукти звернути увагу?

Якщо ви шукаєте бездротовий зарядний пристрій, магазин SmartEra пропонує безліч варіантів як для користувачів Samsung, так і для iPhone. Деякі з них включають в себе:
  • Samsung Wireless Charging Pad: Ця гладка і компактна зарядна панель сумісна з усіма Qi-сертифікованими пристроями, включаючи Samsung Galaxy S23 і S23 Ultra.
  • Бездротова зарядна панель Apple: Розроблена спеціально для продуктів Apple, ця зарядна панель працює з iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12 та деякими старшими моделями.
  • Бездротова зарядна підставка Anker: Ця універсальна зарядна підставка може заряджати як iPhone, так і пристрої Samsung, а також дозволяє користуватися пристроєм під час заряджання.

Висновок:

Безпровідна  зарядка - це зручний і практичний варіант для тих, хто хоче спростити процедуру заряджання. В магазині SmartEra представлений широкий асортимент продукції, тому легко знайти бездротовий зарядний пристрій, який підійде саме вашому пристрою і вашому стилю життя. То чому б не спробувати? Після того, як ви відчуєте зручність безпровідного заряджання, ви, можливо, ніколи більше не повернетесь до традиційного дротового живлення.