Зовнішні акумулятори (Power Bank)

Power Bank Hoco J86B Electric 22.5W 60000 mAh, Чорний
2 133 грн.
Зовнішні акумулятори (Power Bank)

Який краще купити Power Bank?

Powerbank (пауербанки) – це портативні зарядні пристрої (зовнішні акумулятори), які дозволяють підзарядити смартфонсмарт-годинник, пристрій для читання електронних книг або планшет, коли у вас немає доступу до електромережі або автомобільної розеткиЗазвичай він розміром з мобільний телефон, але розмір та вага визначаються потужністю.

Ємність Powerbank

Місткість powerbank виражається в одиницях мАг. Чим вище значення мАг, тим більше пристроїв пристрій може зарядити. Power bank ємністю 5 000 мАч дозволить вам повністю зарядити смартфон, а power bank ємністю до 10 000 мАч - планшет, у будь-якому випадку, чим більша ємність, тим більше разів можна зарядити конкретний пристрій.

Напруга зарядки більшості моделей складає 5 вольт, що робить їх здатними заряджати практично всі мобільні пристрої. Однак для заряджання ноутбука вам може знадобитися банк живлення з технологією e-USB, яка дозволяє підібрати напругу відповідно до пристрою, що заряджається.

При виборі Power Bank також варто звернути увагу на вихідний струм, виражений в амперах (А). Чим вище значення A, тим швидше заряджається пристрій. Однак пам'ятайте, що пристрій, що заряджається, може бути обмежений у своїй здатності споживати велику силу струму. Для більшості пристроїв оптимальним буде заряджання струмом 2 А (це дозволить заряджати швидше, ніж заряджання струмом 1 А).

Доступні порти в повербанку

При виборі відповідного банку енергії також зверніть увагу на наявність роз'ємів, до яких можна підключати пристрої, що живляться. Більшість пауербанків мають один або кілька роз'ємів типу USB. Іноді вони також мають порти USB-C або micro USB.


Ціни на повербанки в магазині Смарт Ера