Пн-Сб: з 09:00 до 18:00 Нд: вихідний

Чохли і накладки на Apple iPhone XS Max (6.5")

TPU + Glass чохол Aurora Space для Apple iPhone XS Max (місяць)
TPU + Glass чохол на iPhone XS Max (6.5") ForFun (Warm Wishes / Білий)
TPU + PC чохол Prisma Ladies для Apple iPhone XS Max (Pink)
TPU + PC чохол для Apple iPhone XS Max Shiny Stars (Чорний)
TPU + PC чохол для iPhone XS Max (6.5") ForFun (Біцепс / Сірий)
TPU + PC чохол на Apple iPhone XS Max (6.5") Sparkle (glitter) (Червоний)
Чохли і накладки на Apple iPhone XS Max (6.5")

Чохли на Apple iPhone XS Max (6.5") в Україні

Купуючи собі новий Apple iPhone XS Max (6.5") обов'язково потрібно подбати про його захист, адже від цього побічно залежить його термін служби. Будучи захищеним в повній мірі, він буде завжди радувати своїм новеньким зовнішнім виглядом, а також повноцінно виконувати поставлені на нього завдання. В такому випадку, ми рекомендуємо придбати для свого Apple iPhone XS Max (6.5") захисний чохол або просту накладку.

Слід також розрізняти різні типи кейсів. В першу чергу, чохли бувають відкритого і закритого типу. До першого належать накладки і бампери, а до другого - чохли-книжки, чохли-кишені, спортивні чохли і т.д. Майже кожен кейс оснащений необхідними вирізами і отворами для підключення навушників, зарядки та інших аксесуарів. Так що використання чохла для Apple iPhone XS Max (6.5") не повинно ніяк вплинути на функціональність останнього. Крім того, чохол збереже Apple iPhone XS Max (6.5") від пошкоджень і забруднень, а також стане приємним доповненням.

Особливу увагу при придбанні цього аксесуару потрібно звернути на матеріал, з якого він зроблений. Для початку вам потрібно зрозуміти, який саме аксесуар ви хочете: для захисту Apple iPhone XS Max (6.5") або чохол для кращого зовнішнього вигляду. Чохли для Apple iPhone XS Max (6.5") роблять з різних матеріалів: силікону, пластику, шкіри, поліуретану або металу.

Ми доставимо ваш чохол на Apple iPhone XS Max (6.5") в будь-які міста України: Київ, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Одесу, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтаву, Хмельницький, Херсон, Чернігів, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк та всі інші міста України.

Популярні питання категорії: Чохли і накладки на Apple iPhone XS Max (6.5")
icon_callback icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_email