Як поклеїти гідрогелеву плівку на свій смартфон

Гідрогелева плівка: що це, як працює і як поклеїти

  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 2276

Смартфон – надзвичайно чутливий пристрій, навіть якщо ми будемо обережні, у повсякденній метушні неважко випадково розбити чи подряпати екран. Тому якщо ми хочемо уникнути дорогого ремонту або заміни телефону, варто подбати про належний захист дисплея. Гідрогелева плівка може бути відмінним вирішенням цієї проблеми. Чи це так - зараз розберемося.

Смартфони часто супроводжують нас протягом дня, і ми охоче хапаємось за них у різних ситуаціях, щоб зв'язатися з друзями, перевірити щось в Інтернеті чи включити улюблену музику, повертаючись додому на автобусі з роботи. Зазвичай ми дивимося на дисплей у середньому щонайменше кілька десятків хвилин на день. Коли ви витягуєте або ховаєте пристрій, він може легко вислизнути з рук і впасти на землю або підлогу. Якщо з нами цього не трапилося, ми напевно знаємо когось, хто зазнав біль після того, як з'ясувалося, що при падінні дорогого телефону розбився екран. Гідрогелеві плівки можуть бути надзвичайно корисними для запобігання непотрібним витратам. Це гібридне рішення, що поєднує властивості популярних захисних плівок і загартованого скла, які використовуються для захисту дисплея.

Що таке класичні захисні плівки для смартфонів ?

Захисні плівки – дешевий та швидкий спосіб захистити екран смартфона від подряпин та дрібних пошкоджень. Йдеться як про глибокі подряпини, так і про ледь помітні мікроподряпини, що виникають в результаті повсякденного використання. Вони складаються з тонкого, прозорого, гнучкого і самоклеючого матеріалу зі спеціального пластику. Захисні плівки кріпляться прямо на дисплей телефону.

Класичні вироби цього типу не запобігають наслідкам падіння телефону, що призводять до утворення тріщин або дефектів на поверхні екрана. Вони також можуть негативно впливати на якість зображення, спотворюючи кольори, а також зменшуючи яскравість зображення та кути огляду.

Гідрогелева плівка в порівнянні із звичайною захисною плівкою

На перший погляд, гідрогелева плівка мало чим відрізняється від класичних моделей, але це ілюзія. Цей продукт набагато більш досконалий і має характеристики, аналогічні загартованого склаВона більш стійка до ударів, що було досягнуто завдяки гумовій фользі, що міститься в ньому.

Завдяки структурі цього природного матеріалу екран стійкий до прямих ударів та падінь. Оскільки плівка трохи гнучкіша, на її поверхні може бути більше подряпин. Однак, завдяки своїм регенеративним властивостям вони зникають самостійно через деякий час.

Вартість гідрогелевої плівки починається від 150 грн. Ціна багато в чому залежить від моделі вашего телефону. При покупці слід вибирати товари з перевірених магазинів, щоб уникнути неприємних сюрпризів, таких як неякісна робота або неправильна форма, а також надто слабкий клей.

Гідрогелева плівка VS захисне скло

Загартоване скло - найміцніший захист для екранів смартфонів. Їхні ціни починаються від 100 грн. Ці продукти також приклеюються безпосередньо до екрану. Вони складаються з багатошарового і досить жорсткого матеріалу, що поєднує спеціалізовані пластики і тонкий шар загартованого скла. Вся ця справа також покрита спеціальним олеофобним покриттям, що перешкоджає утворенню жирних слідів на його поверхні.

Загартоване скло стійкіше до подряпин, ніж плівка з гідрогелю. З іншого боку, обидва продукти мають однакову стійкість до падінь та ударів. Додатковою перевагою плівки в цьому випадку є те, що вона не ламається при дії високих навантажень, як скло, яке теж має властивість часом розколюватись на дрібні шматочки. Це означає, що його потрібно замінювати негайно.

Завдяки своїй гнучкості гідрогелеві плівки також успішно використовуються у смартфонах із вигнутими краями екрану. Загартоване скло для цих моделей, у свою чергу, продається в не дуже естетичних оправах.

Як поклеїти гідрогелеву плівку

Поклейка гідрогелевої плівки не становить особливої ​​складності, але потребує точності та відповідної підготовки. У процесі легко припуститися помилки, яку складно виправити, тому що плівка не може знову ефективно приклеїтися до екрану.

Наше перше завдання – ретельно очистити весь екран телефону. Забираємо всі забруднення та потьоки. Навіть порошинка під фольгою може бути помітна при використанні пристрою. Потім переходимо до правильного нанесення плвки. Ми починаємо цей крок з видалення шару, що захищає його самоклеючу сторону. Для зручності використання він розділений на дві рівні частини (з них ми прибираємо, звичайно, тільки одну), що полегшує роботу та припасування матеріалу під відображення.

Пильно притисніть приклеєний шматок матеріалу до телефону і видаліть бульбашки повітря, що утворилися, потім повторіть дію для іншого шматка плівки. Нарешті, залишаємо телефон на кілька годин, чекаючи на висихання клею. Додамо, що до деяких плівок додаються такі аксесуари, як салфетки та шпатель для видалення бульбашок повітря.

 
Залишити коментар  ↓
 
Коментарів ще не було.